Sok Noni – Cud natury

Tagged As:

Coraz popularniejszy staje się Sok Noni, czyli sok z owoców morwy indyjskiej. Niektórych jednak dziwi, że owoce noni, a raczej ich cudowne właściwości, zostały przez nas docenione tak późno. Okazuje się, że już od wieków wykorzystuje się morwę indyjską na potrzeby głównie ludowej medycyny. Najłatwiej przyswajany przez nasz organizm jest jednak sok noni, dlatego też poleca się suplementację tym produktem.

Sok Noni bardzo często określa się mianem „aspiryny starożytności”. Wykazuje on szerokie spektrum działania i jest bezpieczny dla zdrowia. Codzienne picie soku noni może zwiększyć odporność, co z kolei pozytywnie wpłynie na siły witalne oraz energię do życia. Po sok powinny zatem sięgać osoby, które czują się przemęczone i zestresowane. Sok Noni może też nieco przyspieszać metabolizm oraz poprawiać kondycję skóry, włosów i paznokci.

Mówi się również, że Sok Noni pomaga zerwać z nałogami – paleniem papierosów, piciem alkoholu oraz z narkotykami. Łagodzi też skutki odstawienia tych używek.

Źródło Wiadomości